Artikelcode (SKU): 682052 SKU leverancier: HAETTG001008001403
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682052
EAN 5410439471985
SKU leverancier HAETTG001008001403
Merk PGB FASTENERS
Lengte 140 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM