Artikelcode (SKU): 682053 SKU leverancier: HAETTG001008001603
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682053
EAN 5410439471992
SKU leverancier HAETTG001008001603
Merk PGB FASTENERS
Lengte 160 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM