Artikelcode (SKU): 682054 SKU leverancier: HAETTG001008001803
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682054
EAN 5410439472005
SKU leverancier HAETTG001008001803
Merk PGB FASTENERS
Lengte 180 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM