Artikelcode (SKU): 682055 SKU leverancier: HAETTG001008002003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682055
EAN 5410439472012
SKU leverancier HAETTG001008002003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 200 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM