Artikelcode (SKU): 682056 SKU leverancier: HAETTG001008002203
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682056
EAN 5410439472029
SKU leverancier HAETTG001008002203
Merk PGB FASTENERS
Lengte 220 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM