Artikelcode (SKU): 682057 SKU leverancier: HAETTG001008002403
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682057
EAN 5410439472036
SKU leverancier HAETTG001008002403
Merk PGB FASTENERS
Lengte 240 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM