Artikelcode (SKU): 682058 SKU leverancier: HAETTG001008002603
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682058
EAN 5410439472043
SKU leverancier HAETTG001008002603
Merk PGB FASTENERS
Lengte 260 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM