Artikelcode (SKU): 682059 SKU leverancier: HAETTG001008002803
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682059
EAN 5410439472050
SKU leverancier HAETTG001008002803
Merk PGB FASTENERS
Lengte 280 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM