Artikelcode (SKU): 682060 SKU leverancier: HAETTG001008003003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682060
EAN 5410439472067
SKU leverancier HAETTG001008003003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 300 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM