Artikelcode (SKU): 682061 SKU leverancier: HAETTG001008003203
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682061
EAN 5410439472074
SKU leverancier HAETTG001008003203
Merk PGB FASTENERS
Lengte 320 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM