Artikelcode (SKU): 682062 SKU leverancier: HAETTG001008003403
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682062
EAN 5410439472081
SKU leverancier HAETTG001008003403
Merk PGB FASTENERS
Lengte 340 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM