Artikelcode (SKU): 682064 SKU leverancier: HAETTG001008003603
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682064
EAN 5410439472098
SKU leverancier HAETTG001008003603
Merk PGB FASTENERS
Lengte 360 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM