Artikelcode (SKU): 682065 SKU leverancier: HAETTG001008003803
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682065
EAN 5410439472104
SKU leverancier HAETTG001008003803
Merk PGB FASTENERS
Lengte 380 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM