Artikelcode (SKU): 682066 SKU leverancier: HAETTG001008004003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682066
EAN 5410439472111
SKU leverancier HAETTG001008004003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 400 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM