Artikelcode (SKU): 130265 SKU leverancier: PFETTG001006001003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130265
EAN 5410439390293
SKU leverancier PFETTG001006001003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 100 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM