Artikelcode (SKU): 130266 SKU leverancier: PFETTG001006001203
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130266
EAN 5410439390309
SKU leverancier PFETTG001006001203
Merk PGB FASTENERS
Lengte 120 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM