Artikelcode (SKU): 130267 SKU leverancier: PFETTG001006001403
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130267
EAN 5410439206518
SKU leverancier PFETTG001006001403
Merk PGB FASTENERS
Lengte 140 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM