Artikelcode (SKU): 130268 SKU leverancier: PFETTG001006001603
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130268
EAN 5410439393607
SKU leverancier PFETTG001006001603
Merk PGB FASTENERS
Lengte 160 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM