Artikelcode (SKU): 130269 SKU leverancier: PFETTG001006001803
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130269
EAN 5410439632119
SKU leverancier PFETTG001006001803
Merk PGB FASTENERS
Lengte 180 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM