Artikelcode (SKU): 130270 SKU leverancier: PFETTG001006002003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130270
EAN 5410439421928
SKU leverancier PFETTG001006002003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 200 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM