Artikelcode (SKU): 679878 SKU leverancier: PFETTG001006002203
Specificaties
Artikelcode (SKU) 679878
EAN 5410439632126
SKU leverancier PFETTG001006002203
Merk PGB FASTENERS
Lengte 220 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM