Artikelcode (SKU): 130271 SKU leverancier: PFETTG001006002403
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130271
EAN 5410439632133
SKU leverancier PFETTG001006002403
Merk PGB FASTENERS
Lengte 240 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM