Artikelcode (SKU): 130272 SKU leverancier: PFETTG001006002603
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130272
EAN 5410439421935
SKU leverancier PFETTG001006002603
Merk PGB FASTENERS
Lengte 260 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM