Artikelcode (SKU): 130273 SKU leverancier: PFETTG001006002803
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130273
EAN 5410439632140
SKU leverancier PFETTG001006002803
Merk PGB FASTENERS
Lengte 280 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM