Artikelcode (SKU): 679883 SKU leverancier: PFETTG001006003003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 679883
EAN 5410439701655
SKU leverancier PFETTG001006003003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 300 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM