Artikelcode (SKU): 679906 SKU leverancier: PFETTG001010001003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 679906
EAN 5410439318754
SKU leverancier PFETTG001010001003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 100 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 10 MM