Artikelcode (SKU): 169518 SKU leverancier: PFETTG001010001203
Specificaties
Artikelcode (SKU) 169518
EAN 5410439318761
SKU leverancier PFETTG001010001203
Merk PGB FASTENERS
Lengte 120 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 10 MM