Artikelcode (SKU): 169519 SKU leverancier: PFETTG001010001403
Specificaties
Artikelcode (SKU) 169519
EAN 5410439318778
SKU leverancier PFETTG001010001403
Merk PGB FASTENERS
Lengte 140 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 10 MM