Artikelcode (SKU): 130290 SKU leverancier: PFETTG001010001603
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130290
EAN 5410439318785
SKU leverancier PFETTG001010001603
Merk PGB FASTENERS
Lengte 160 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 10 MM