Artikelcode (SKU): 130291 SKU leverancier: PFETTG001010001803
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130291
EAN 5410439318792
SKU leverancier PFETTG001010001803
Merk PGB FASTENERS
Lengte 180 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 10 MM