Artikelcode (SKU): 130292 SKU leverancier: PFETTG001010002003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130292
EAN 5410439318808
SKU leverancier PFETTG001010002003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 200 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 10 MM