Artikelcode (SKU): 679907 SKU leverancier: PFETTG001010002203
Specificaties
Artikelcode (SKU) 679907
EAN 5410439329606
SKU leverancier PFETTG001010002203
Merk PGB FASTENERS
Lengte 220 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 10 MM