Artikelcode (SKU): 679908 SKU leverancier: PFETTG001010002403
Specificaties
Artikelcode (SKU) 679908
EAN 5410439329613
SKU leverancier PFETTG001010002403
Merk PGB FASTENERS
Lengte 240 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 10 MM