Artikelcode (SKU): 679909 SKU leverancier: PFETTG001010002603
Specificaties
Artikelcode (SKU) 679909
EAN 5410439329620
SKU leverancier PFETTG001010002603
Merk PGB FASTENERS
Lengte 260 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 10 MM