Artikelcode (SKU): 679910 SKU leverancier: PFETTG001010002803
Specificaties
Artikelcode (SKU) 679910
EAN 5410439329637
SKU leverancier PFETTG001010002803
Merk PGB FASTENERS
Lengte 280 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 10 MM