Artikelcode (SKU): 130293 SKU leverancier: PFETTG001010003003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130293
EAN 5410439329644
SKU leverancier PFETTG001010003003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 300 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 10 MM