Artikelcode (SKU): 679911 SKU leverancier: PFETTG001010003203
Specificaties
Artikelcode (SKU) 679911
EAN 5410439329651
SKU leverancier PFETTG001010003203
Merk PGB FASTENERS
Lengte 320 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 10 MM