Artikelcode (SKU): 679912 SKU leverancier: PFETTG001010003403
Specificaties
Artikelcode (SKU) 679912
EAN 5410439329668
SKU leverancier PFETTG001010003403
Merk PGB FASTENERS
Lengte 340 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 10 MM