Artikelcode (SKU): 130294 SKU leverancier: PFETTG001010003603
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130294
EAN 5410439329675
SKU leverancier PFETTG001010003603
Merk PGB FASTENERS
Lengte 360 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 10 MM