Artikelcode (SKU): 679913 SKU leverancier: PFETTG001010003803
Specificaties
Artikelcode (SKU) 679913
EAN 5410439329682
SKU leverancier PFETTG001010003803
Merk PGB FASTENERS
Lengte 380 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 10 MM