Artikelcode (SKU): 130295 SKU leverancier: PFETTG001010004003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130295
EAN 5410439329699
SKU leverancier PFETTG001010004003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 400 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 10 MM