Artikelcode (SKU): 169516 SKU leverancier: PFETTGA00008001003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 169516
EAN 5410439342124
SKU leverancier PFETTGA00008001003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 100 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM