Artikelcode (SKU): 679921 SKU leverancier: PFETTG003008001003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 679921
EAN 5410439063982
SKU leverancier PFETTG003008001003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 100 MM
Aandrijving T 40 "
Verpakking Vensterdoos stuks
Diameter 8 MM