Artikelcode (SKU): 130279 SKU leverancier: PFETTG001008001003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130279
EAN 5410439318570
SKU leverancier PFETTG001008001003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 100 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM