Artikelcode (SKU): 169517 SKU leverancier: PFETTGA00008001203
Specificaties
Artikelcode (SKU) 169517
EAN 5410439342131
SKU leverancier PFETTGA00008001203
Merk PGB FASTENERS
Lengte 120 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM