Artikelcode (SKU): 130280 SKU leverancier: PFETTG001008001203
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130280
EAN 5410439317085
SKU leverancier PFETTG001008001203
Merk PGB FASTENERS
Lengte 120 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM