Artikelcode (SKU): 679926 SKU leverancier: PFETTGA00008001403
Specificaties
Artikelcode (SKU) 679926
EAN 5410439363327
SKU leverancier PFETTGA00008001403
Merk PGB FASTENERS
Lengte 140 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM