Artikelcode (SKU): 130281 SKU leverancier: PFETTG001008001403
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130281
EAN 5410439318600
SKU leverancier PFETTG001008001403
Merk PGB FASTENERS
Lengte 140 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM