Artikelcode (SKU): 679927 SKU leverancier: PFETTGA00008001603
Specificaties
Artikelcode (SKU) 679927
EAN 5410439364690
SKU leverancier PFETTGA00008001603
Merk PGB FASTENERS
Lengte 160 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM