Artikelcode (SKU): 130282 SKU leverancier: PFETTG001008001603
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130282
EAN 5410439318617
SKU leverancier PFETTG001008001603
Merk PGB FASTENERS
Lengte 160 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM